Więcej muzyki z Driveclub do kupienia

Oprawa muzyczna Driveclub miała pewną nominację do Best of 2015, ale pomieszałem daty premier. Trochę mi smutno z tego powodu, bo to świetny a nie tak znowu znany album. Za sprawą VGMdb znalazłem jednak dobry pretekst, by o ścieżce napisać kilka ciepłych słów – grudniową premierę mini albumu z samodzielnego dodatku Driveclub Bikes.

Driveclub Bikes Original Soundtrack, czyli tak naprawdę na nowo zremiksowane All Torque i Be Here Now, znajdziecie na iTunes (4$), podobnie jak podstawową ścieżkę (10$).

Za oba albumy odpowiada zespół Hybrid, walijscy elektronicy Mike Truman i Chris Healings, z gościnnym udziałem Charlotte James. Praca nad ścieżkami dźwiękowi to dla nich nie pierwszyzna – dobre kontakty z Harrym Gregsonem-Williamsem dały im możliwość komponowania na potrzeby kilkunastu hollywoodzkich produkcji filmowych (X-Men Origins: Wolverine, Cowboys & Aliens czy Total Recall z 2012). W grach zabłysnęli dzięki oprawie Ghost Recon: Future Soldier.

Muzyka Hybrid posłużyła za bazę dla kilkunastu remiksów uwzględnionych na ścieżce Driveclub. Tymi zajęli się m.in. Noisia, Black Sun Empire czy Photek – mocne nazwiska w szeroko pojętej elektronice.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>