Video Games Live wraca do Polski!

Łamiące wieści! Tommy Tallarico dotrzymuje słowa i jeszcze w tym roku zawita do Katowic z kolejną odsłoną największej, najpopularniejszej trasy koncertowej muzyki z gier na świecie.

Na Facebooku ogłoszono dwa występy, 15 i 16 listopada, oba w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Setlista czeka na ustalenie i tutaj, podobnie jak rok temu, decydują głosy fanów. Propozycje można składać w komentarzach pod wydarzeniami (tutaj i tutaj). Sprzedaż biletów startuje 14 czerwca.

Jeśli jeszcze nie byliście — jedźcie. Wbrew obiegowej opinii o jarmarcznej jakość koncertu Video Games Live słucha i ogląda się wyśmienicie, a już na pewno w Katowicach. Zachwycaliśmy się nad nim wraz chłopakami z podcastu 2pady.

A skoro już jesteśmy przy koncertach — wciąż można nabyć bilety na pierwszą polską odsłonę The Legend of Zelda: Symhpony of the Goddesses; więcej informacji pod tym adresem.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>