Undertale oficjalnie zremiksowane

Undertale, romans staroszkolnych jRPG-ów, Touhuo Project i (pop)kultury Internetu, ostro namieszał w końcoworocznych zestawieniach. Sukces napędzanej Kickstarterem produkcji podziela także ścieżka dźwiękowa – niech świadczy o tym niesamowita popularność wśród rzeszy YouTube-owych aranżerów. Dwóch z nich poszło o krok dalej przygotowując pełnoprawny album.

Mocno gitarowy Undertale: Determination to pierwsza wspólna składanka RichaadaEB i Ace’a Watersa. Obaj artyści publikują w Sieci już od pewnego czasu (dwa lata, uśredniając), jak dotąd skupiając swoje wysiłki na popularnych i sprawdzonych tematach z gier. Sonic, Super Mario Bros., Final Fantasy – wszystko, co sprawdzi się na „wiośle” (Rich), bądź w szeroko pojętej elektronice (Ace).

Album swoje kosztuje (15$, dosyć sporo jak na tego typu wydawnictwa), ale za ceną przemawia jakość. Zresztą, spójrzcie tylko, ilu ludzi już się szarpnęło, a to tylko Bandcamp. Po więcej popisów RichaadaEB i Watersa odsyłam na YT (tutaj i tutaj), 

Za oryginalną ścieżkę odpowiada Toby Fox, kompozytor samouk, jednak przede wszystkim twórca gier i główny projektant Undertale. Do nabycia również poprzez Bandcampa (10$)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>