Ufunduj symfoniczne C64

Oczywiście na Kickstarterze. Zestaw Back In Time Symphonic Collection (gdzie „symphonic” to profesjonalne biblioteki sampli) będzie składał się z minimum trzech płyt, ale organizatorzy mają znacznie ambitniejsze plany (ośmiopak), a nawet marzą o symfonicznym koncercie w londyńskim Albert Hall . Mimo że projekt ruszył 21 października, na koncie ma już ponad 13 tys. funtów. Do końca 41 dni, więc jeśli tempo wpłat utrzyma się, organizatorzy z łatwością osiągną obiecane kamienie milowe.

Na krążkach pojawią się orkiestracje z Kentilli, Dragon’s Lair II, Commando czy Giana Sisters – a to tylko trzy pierwsze płyty. Na Back In Time Symphonic Collection musimy wyłożyć co najmniej £20 (MP3) lub £39 (wydanie fizyczne). Hojniejsi mogą liczyć na plakaty, partytury, autografy, darmową wysyłkę, a nawet wybór „SIDfonicznego” kawałka do aranżacji. O wszystkich atrakcjach możecie poczytać na oficjalnej stronie. 

Z podobnych projektów warto sobie przypomnieć znakomity dwupak C64 Orchestra (jeszcze z ery przedkickstarterowej), na którym obok oryginalnych utworów Jereona Tela i Roba Hubbarda znalazły się ich orkiestrowe wersje (m.in. Cybernoid II, Myth i Hawkeye). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>