Ufunduj orkiestrę dla The Book of Unwritten Tales 2

Naprawę niewiele brakuje – raptem 10 000 dolarów, co przy dotąd uzbieranych 135 000 nie powinno być przeszkodą. Kontynuacja niespodziewanie udanej przygodówki fantasy pojawiłaby się co prawda bez całego zamieszania (wedle zapewnień twórców jest już w pełni grywalna), kto by jednak nie chciał spróbować kickstarterowej magii i przeprowadzić kilka, w innych okolicznościach nierentownych, szlifów? Jak dotąd prawie 2700 osób poparło tą decyzję.

Przekroczenie progu 145 000 dolarów gwarantuje sesję nagraniową jedynie dla wybranych utworów ze ścieżki – pełna wymaga już 235 000. Nic jednak nie jest przesądzone, przed KING Art Games jeszcze 26 dni zbiórki.

Wpłata 35$ to gra plus ścieżka w postaci cyfrowej, wydania płytowe zaczynają się od 80$. Wszystkie szczegóły na stronie kampanii.

Ścieżką do The Book of Unwritten Tales 2, podobnie jak w przypadku pierwszej części, zajmuje się Benny Oschmann, niemiecki kompozytor na co dzień realizujący się pod szyldem Dynamedionu. Dla nich współtworzył choćby The Settlers 7: Paths to a Kingdom Original Game Soundtrack, regularnie zajmuje się również oprawą Angry Birds Toons.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>