Ufunduj koncertowe Journey

Otwierasz szafę, a tam Austin Wintory z jeszcze jednym pomysłem na Journey. Tym razem z połączonych mocy portfeli kickstarterowiczów powstanie symultaniczny koncert podejmujący najpopularniejszą ścieżkę Amerykanina.

Nie wchodząc bardzo w detale (te skrupulatnie opisano na stronie kampanii) — kilka wybranych osób będzie grać w Journey w akompaniamencie kameralnego zespołu, na bieżąco dopasowującego się do rozgrywki. Tego zadania podejmą się muzycy z chicagoskiego Fifth House Ensemble, przynajmniej podczas premierowego występu na tegorocznym MAGfest.

Fani Journey ponownie nie zawiedli, wpłacając do tej pory ponad 40 000 dolarów, ale składka wciąż trwa. 10$ gwarantuje cyfrową ścieżkę, 20$ wszystkie dotychczasowe wydawnictwa Wintory’ego (22 albumy plus dodatkowe, wcześniej niepublikowane utwory; okazja jak nigdy, nawet nie ma się co zastanawiać), 30$ i wyżej — bilety na występ w Chicago lub Boca Raton. 

Akcja potrwa do przyszłego czwartku, 18 lutego. Wszelkie szczegóły pod tym adresem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>