Ufunduj koncertowe Journey

Otwierasz szafę, a tam Austin Wintory z jeszcze jednym pomysłem na Journey. Tym razem z połączonych mocy portfeli kickstarterowiczów powstanie symultaniczny koncert podejmujący najpopularniejszą ścieżkę Amerykanina.

Nie wchodząc bardzo w detale (te skrupulatnie opisano na stronie kampanii) — kilka wybranych osób będzie grać w Journey w akompaniamencie kameralnego zespołu, na bieżąco dopasowującego się do rozgrywki. Tego zadania podejmą się muzycy z chicagoskiego Fifth House Ensemble, przynajmniej podczas premierowego występu na tegorocznym MAGfest.

Fani Journey ponownie nie zawiedli, wpłacając do tej pory ponad 40 000 dolarów, ale składka wciąż trwa. 10$ gwarantuje cyfrową ścieżkę, 20$ wszystkie dotychczasowe wydawnictwa Wintory’ego (22 albumy plus dodatkowe, wcześniej niepublikowane utwory; okazja jak nigdy, nawet nie ma się co zastanawiać), 30$ i wyżej — bilety na występ w Chicago lub Boca Raton. 

Akcja potrwa do przyszłego czwartku, 18 lutego. Wszelkie szczegóły pod tym adresem.

 

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>