Twórca Determination ma nową płytę

To RichaadEB, ten sam, który wraz z Ace Watersem i kilkoma innych jutuberami przygotował pierwszą oficjalną składankę Undertale, a jego druga płyta metalowych aranżacji właśnie trafiła na Spotify, iTunes i gdzie tam jeszcze można kupować muzykę. Kompakty ponoć w drodze.

Bullet Hell zbiera i podkręca wszystkie dotąd opublikowane kawałki Richaada z Touhou Project (plus kilka nowych). Wyszło z tego 50 minut solidnego melodycznego metalowania, prawie tak dobrego jak czarodziei z CROW’SCLAW, a już na pewno godnie kontynuującego popisy z Determination.

Za oryginały odpowiada ZUN, inaczej Junya Ota, inaczej Team Shanghai Alice, wszechtwórca najpopularniejszego shumpa na świecie, Touhou Project. Popkulturowy fenomen międzynarodowego formatu tak duży i wpływowy, że walczył o coroczną nagrodę japońskiego Ministerstwa Kultury. Sprawdźcie na Wikipedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>