Steven Universe z muzyką aivi & surasshu

Fortepianowo chiptune’owy miks znany z ich debiutanckiej płyty The Black Box to tylko jeden w wielu pomysłów na oprawę nowej kreskówki Rebecci Sugar (współtwórczyni Adventure Time). Kreatywny duet obiecuje sięgnąć po patenty znane z popu, muzyki klasycznej, mieszając zarówno syntetyczne, jak i „organiczne” brzmienia. Czym właściwie jest Steven Universe opowie już sama reżyserka (w tle pierwsze próbki muzyki Aivi Tran i Stevena Velemy).

Premiera serialu już w listopadzie, pilotowy odcinek do obejrzenia na YouTube (w miarę legalnie). Album The Black Box znajdziecie na bandcampowym koncie grupy, z możliwością pobrania za co łaska.

 

2 komentarzy “Steven Universe z muzyką aivi & surasshu

  1. “The Black Box” to mój ulubiony album sygnowany przez Ubiktune zaraz po obu składankach “Soundshock: FM Funk”, które polecam jak świeży kefir, obficie posypany natką i szczyptą czarnego pieprzu. Wyjdzie tylko na zdrowie.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>