Steven Universe OST od aivi & shurasshu w sprzedaży

Muzyka nie z gier, ale z okolic. Powstający od czterech lat serial animowany Steven Universe to sprytny twist na konwencję magical girls (Czarodziejka z Księżyca by daleko nie szukać), zrealizowaną według sprawdzonych współczesnych standardów — sporo absurdalnego humoru (nie aż tak jak Adventure Time, ale obie kreskówki współtworzy Rebecca Sugar) i nawiązań do wszystkiego co bliskie dzieciakom lat 90., w tym oczywiście gier. Działa wyśmienicie.

Ścieżka dźwiękowa Aivi Tran i Stevena Velemy krążyła już wcześniej w urywkach po Soundcloudzie i YouTubie, materiał zebrany na Volume 1 poddano jednak dodatkowym szlifom. 36 utworów, prawie godzina muzyki, głównie piosenek Zacha Callisona, tytułowego Stevena, w towarzystwie gitary akustycznej, pianina i chiptunu. Wszystko za 17 zł 50 gr z Google Play albo któregoś innego dużego cyfrowego dystrybutora.

Praca nad Steven Universe wymaga ciągłego zaangażowania aivi & shurasshu, ale mają przynajmniej jeden poboczny projekt, oprawę muzyczną do Ikenfell. Więcej tutaj.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>