Sonic BeATS — ścieżka z nieofcjalnej trylogii już na Bandcampie

Sonic Mania to najlepsza iteracja serii od lat i nawet Metacritic jest tutaj zgodny. Zanim jednak doszło do premiery „dobrego starego Sonica w 2D” fandom niebieskiego super jeża zdążył przygotować własną nieoficjalną trylogię nawiązującą do szlachetnych początków Segi. Niedawno opublikowana przez Materia Collective składanka Sonic BeATS to zbiór kawałków powstałych właśnie na potrzeby dwóch pierwszych odsłon tej fanowskiej serii.

Muzykę przygotował Pejman „Funk Fiction” Roozbeh, a swój album podsumował jako „miks własnych pomysłów inspirowanych nie tylko muzyką z Sonica, ale także serii Donkey Kong, Kirby i Final Fantasy oraz gatunkami jak rock, jazz, disco, trip hop i tak dalej”.

Sonic BeATS to 10 $ na Bandcampie. Przy okazji znalazłem też krótki i zwięzły wywiad z twórcami całej serii opublikowany przez Red Bull Academy.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>