Solowy album Alexandra Brandona czeka na Wasze wsparcie

Tworzony w bólach od kliku lat album być może doczeka się premiery – rozwiązanie tkwi w naszych portfelach. Czy warto po nie sięgać? Minimalny próg nie odstrasza (raptem 6000 dolarów), a ze zdradzonych do tej pory faktów wyłania się świetny projekt.

W pierwotnych założeniach Just Fun był prywatną odskocznią Brandona od codziennych obowiązków. Z czasem jednak album zaangażował członków remikserskich elit (Jimmy Hinson, Andrew Aversa, Grant „Stemage” Henry i wielu innych), zyskując rangę przedsięwzięcia godnego solidnej studyjnej obróbki i ekskluzywnego kompaktu. Na to przede wszystkim przeznaczona będzie podstawowa kwota. Każdy dolar ponad wymagane minimum daje szansę na wydanie towarzyszącego krążka z aranżacjami, niepublikowanych dotąd zawartości szuflad Alexandra Brandona oraz kilku innych niespodzianek.

10$ gwarantuje Just Fun w formie cyfrowej, 27$ na kompakcie (dla odbiorców spoza Stanów Zjednoczonych), a o wszystkim powyżej możecie poczytać na stronie kampanii. Ta potrwa do 6 marca.

One thought on “Solowy album Alexandra Brandona czeka na Wasze wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>