Sniper Ghost Warrior 3 OST w Sieci

Premiera gry dopiero 25 kwietnia, ale maszyna promocyjna już grzeje. Tydzień temu wylądował kolejny zwiastun, a wraz z nim dwie ścieżki dźwiękowe.

Pierwsza, Sniper Ghost Warrior 3 Original Soundtrack, trwa niewiele ponad 35 minut. Jak na muzyczną ilustrację strzelanki jest wyjątkowo spokojna i subtelna. Miłe zaskoczeniem, ciekawe rozwiązanie.  Sniper Ghost Warrior 3 Original Georgian Soundtrack, 22 minuty, to z kolei zestaw napisanych na potrzeby gry piosenek gruzińskich, łączących lokalny muzyczny folklor i współczesne pomysły.

Kompozytorem Sniper Ghost Warrior 3 został Mikołaj Stroiński. Znacie go — pisał dla trzeciego Wiedźmina razem z Marcinem Przybyłowiczem i Percivalem, ale wcześniej zasłynął dzięki The Vanishing of Ethan Carter i tej zabawnej historii ze zwiastunem do Dark Souls 2. W najnowszej produkcji CI Games zastąpił dotąd związanego z serią Michała Cieleckiego.

Oba albumu znajdziecie na popularnych serwisach cyfrowej dystrybucji; pełne listy odpowiednio tutaj i tutaj.

3 thoughts on “Sniper Ghost Warrior 3 OST w Sieci

  1. Brzmi to naprawdę całkiem nieźle. Możliwe, że szykuje się nowa muzyka do samochodu. 🙂

  2. Bardzo przyjemna muzyka dla ucha. Liczę na to, że w grze usłyszymy więcej kawałków takich jak ten. Miło też jest popatrzeć na te lokacje, bo widać, że CI Games poświęciło im naprawdę dużo uwagi

  3. Bardzo ciekawy ten soundtrack. I jak widac – ściślej – słychać, decyzja twórców o zmianie Michała Cieleckiego na Mikołaja Stroińskiego to była bardzo dobra decyzja. nie twierdze, ze Cielecki by sobie nie poradził, ale moim zdaniem styl Stroińskiego (plus ta Gruzja!) bardziej pasują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>