Shadow Warrior 2 promuje winylowe EP

Pamiętacie jeszcze premierowy zwiastun pierwszego Shadow Warriora od Flying Wild Hog?

Stan Bush, ten sam, który wyżej zaśpiewał The Touch, we współpracy z Devolver Digital i Laced Records przygotowali kolekcjonerską płytę The Warrior EP.

Łorior~!

Black_Render_with_Text_grande

Na winyl trafiły cztery utwory — napisany specjalnie na potrzeby gry Warrior, Never Surrender, odświeżone The Touch i jego alternatywna wersja z komentarzem protagonisty, Lo Wanga. Obwolutą zajął się znany polski komiksiarz i rysownik Michał „Śledziu” Śledziński.

Do zestawu dołączono oczywiście także samą grę w postaci kodu na Steamie. Cena? Przedpremierowo €54.00 plus przesyłka, szczegóły na stronie Laced Records.

Więcej o samej ścieżce dźwiękowej w wykonaniu Adama Skorupy, Krzysztofa Wierzynkiewicza i Michała Cieleckiego wspominaliśmy z kolei tutaj. Kompaktowe wydanie Shadow Warrior 2 OST pojawi się jako dodatek do edycji kolekcjonerskiej gry. Premiera już 13 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>