Scorn jeszcze raz na Kickstarterze

O „gigerowskich fantasmagoriach” (choć jak teraz patrzę to więcej tutaj Beksińskiego) pisaliśmy jeszcze w 2014. Wtedy serbska produkcja Ebb Software była pierwszoosobową przygodówką, a oprawą muzyczną miał zająć się hip-hopowiec Djordje Miljenovic, znany szerzej jako Wikluh Sky. Tego już jednak nie usłyszymyścieżkę dźwiękową do Scorn roku 2017 (części pierwszej) napisze Adis „Billain” Kutkut.

Bośniacki producent i dźwiękowiec również ma doświadczenie z hip-hopem, obecnie jednak realizuje się w drum’n'base (neurofunk). Wydał już kilka swoich EP-ek i singli, a jeden z jego ciekawszych projektów to współpraca z Slovenem Anzuloviciem nad oprawą dźwiękową i muzyczną ceremonii otwarcia Narodowej Uniwersyteckiej Biblioteki Bośni i Hercegowiny (zburzona w 1992, odbudowana w 2014).

Jeśli tym razem kickstarterowa składka doczeka szczęśliwego finału (a jak dotąd radzi sobie lepiej niż dobrze) mroczne ambienty Kutkuta zostaną zebrane na solowym albumie. Cyfrowy Scorn Original Soundtrack to wydatek minimum € 35, przy € 100 czekają winyle.

Do zebrania pozostało jeszcze blisko € 100 000 z € 150 000. Akcja potrwa do 10 października tego roku. Wszystko i jeszcze więcej na temat Scorn pod tym adresem.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>