Rozwiązanie konkursu kreatywnego Uncharted 3

No dobrze, potrzymaliśmy was trochę w niepewności, ale aktualizacje DiDów i newsy niestety same się nie zrobią. W każdym razie dwupłytową ścieżkę dźwiękową z Uncharted 3: Drake’s Deception otrzymuje od nas Krzysztof Szala, który zaproponował, abyśmy stworzyli… playlistę muzyki z gier dla biegacza. Długodystansowego. Nie mam pojęcia jak się za to zabierzemy, ale hej! Wyzwanie! Dziękujemy wszystkim, którzy do nas napisali, wasze odpowiedzi również zostaną wzięte pod uwagę przy tworzeniu kolejnych materiałów. Spektakularna Kostka Graczy Słuchaczy nie miała dzisiaj wiele do roboty, ale wciąż możecie napawać się jej splendorem (ostatnio zmieniła kolor i wyrosły jej nowe ścianki).

550x350_KGS2

To by było na tyle. Kolejny konkurs nie wcześniej niż we wrześniu. Gratulujemy zwycięzcy, a wszystkim innym życzymy więcej szczęścia następnym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>