Rozstrzygnięcie konkursu Chrono Trigger Symphony Volume 2

Oficjalna Kostka Graczy Słuchaczy została rzucona, zwycięzcy wybrani. Gratulujemy Mariuszowi Krajewskiemu i Aleksandrowi Kozłowskiemu. Nagrody otrzymaliście via email, mamy nadzieję, że Blake nie podpiął tam jakichś wirusów. Miłego słuchania.

550x350_KGS2

Nadeszło do nas tyle zgłoszeń, że kostka musiała znowu wyhodować dodatkowe ścianki. Recenzja Volume 2 Blake’a Robinsona powinna być jutro, ale sami wiecie jak to bywa. Tych, którym się nie udało, zapraszamy na kolejny konkurs, będzie w pierwszej połowie listopada. Zachęcamy także do wybrania się na tegoroczny Falkon w Lublinie – będziemy tam, a z nami trochę nagród i nasza Oficjalna Kostka.

2 thoughts on “Rozstrzygnięcie konkursu Chrono Trigger Symphony Volume 2

  1. No nie rozpędzałbym się tak. Prywatnie będziemy (przynajmniej ja), ale póki co nie otrzymałem odpowiedzi o ew. możliwości poprowadzenia konkursu / prelekcji. Jak wszystko się uda to pojawi się stosowna notka.

  2. Dziękuję bardzo za płytkę, jest wprost niesamowita! Na pewno zachęci mnie to do zakupu jeszcze któregoś z dzieł tego artysty. Pozdrowienia! (:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>