Rety rety, Module ma nowy album

Całkiem znienacka i bez zapowiedzi, Starlight Wonders debiutował niespełna tydzień temu na Bandcampie. To piąty album artysty w ogóle i pierwszy od premiery PROGAMMA w 2013.

Za standardowe 10 $ dostaniecie solidny miks electro, downtempo i ogólnie chillu — trochę powrót do korzeni, choć pobieżne przesłuchanie i pewna niechlujność wydania względem poprzednich albumów (no nie mogę tej okładki) każe mi sądzić, że to bardziej b-sides niż całkiem nowa pozycja. A może jest mi przykro, bo wciąż czekam na takie objawienie jak Shatter OST czy fragmenty Imagineering (!).

Wszystko co chcielibyście usłyszeć z prywatnego dorobku Jeramiaha „Module” Rossa znajdziecie na jego bandcampowym koncie (dwie poprzednie płyty za co łaska). Shatter OST do kupienia pod tym adresem. Gwarancja Graczy Słuchaczy, że będą to wasze najlepiej wydane 3 $ w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>