Reedycja Dragon’s Crown z odświeżoną ścieżką dźwiękową

Jeszcze więcej muzyki Hitoshiego Sakimoto w przekładzie na orkiestrę symfoniczną. Atlus i Vanillaware przygotowują nowe wydanie Dragon’s Crown, teraz Dragon’s Crown Pro, z usprawnioną grafiką, multiplayerem między PS4, PS3 i PS Vita, oraz ponownie nagraną muzyką. Ścieżkę dźwiękową zapowiedziano jako dodatek do kolekcjonerskiego wydania gry (3 płyty).

Odświeżona oprawa muzyczna Final Fantasy XII, której poświęciliśmy już trochę miejsca na łamach Graczy Słuchaczy, wyszła świetnie (choć w ilościach przytłaczających) i podobnego poziomu spodziewamy się także tutaj. Ale to nie znaczy, że szkoda czasu na oryginał. Album z 2015 roku (spóźniony o dwa lata względem premiery gry) to jedna z lepszych pozycji w dorobku Sakimoto i jak na tego kompozytora bardzo niejapońska. Macie naszą rekomendację.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>