Jeszcze raz Undertale i Materia Collective

Byłbym rozczarowany, gdyby współpraca Toby’ego Foxa i MC zakończyła się na jednej pozytywnie kiczowatej składance. Ale nie będę.

Ponad 6 (!) godzin muzyki w 97 aranżacjach pomysłu i wykonania ponad 70 profesjonalnych i półprofesjonalnych muzyków — to zwariowane liczby nawet na standardy Materia Collective.

FALLEN: An Undertale Tribute powstawał jeszcze przed formalnym ogłoszeniem grupy i premierą ich drugiej składanki, SUCCESSOR. Ostatnie 8 miesięcy poświęcono nie tylko muzyce, ale też akcji promocyjnej niedawno realizowanej na Facebooku. Ostatni zwiastun mogliście zobaczyć powyżej, tutaj z kolei znajdziecie wszystkie towarzyszące premierze ilustracje inspirowane Podopowieścią.

FALLEN: An Undertale Tribute pojawił się na Loudrze, Bandcampie (po 15$) i kilku innych platformach cyfrowej dystrybucji. Szczegóły na stronie domowej projektu.

A, Undertale własnie skończyło roczek. Wszystkiego Najlepszego!

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>