Radial G – uratuj ścieżkę z potencjałem przed nieufundowaniem

Narobię wam smaku, a co. Za niespełna trzy doby zakończy się kickstarterowa składka poświęcona Radial-G, futurystycznym wyścigom korzystającym z dobrodziejstw okularów 3D Oculus Rift. Problem w tym, że pieniądze nie chcą płynąć – autorom przedsięwzięcia, brytyjskiemu Tammek Games, udało się uzbierać raptem 30 000 z 50 000 wymaganych funtów szterlingów.

Co wisi na szali? Ścieżka z udziałem takich speców jak Joris de Man (Killzone, Velocity), Tim „CoLD SToRAGE” Wright (Wipeout) czy Mekkael „KOHTAKT” Brighton. Ten ostatni, będąc od początku związany z projektem, przygotował już kilka próbek.

Cyfrowy OST zaczyna się od 75£. Sporo, ale w zestawie przewidziano też kilka innych prezentów (koszulka, cyfrowy artbook, możliwość testowania gry w multiplayerze). W chwili pisania niusa zostało tylko 10 takich zestawów więc czas nagli. 

Chętnych i gotowych uratować Radial-G przed kickstarterową porażką odsyłam na stronę kampanii. Macie czas do 2 sierpnia (sobota). A jeśli nie to być może zainteresuje was tożsamy klimatem i ufundowany już Amplitude od Harmonix – tutaj trochę więcej w temacie.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>