Prey wg Micka Gordona za tydzień w sklepach.

Wydany na początku marca 10-minutowy sampler raczej wyklucza ekstrema, za które do tej pory wyróżnialiśmy Gordona (Killer Instinct, Wolfenstein: New Order, Doom), ale ten synth pop jest super.

Cały, niewiele ponad półgodzinny album (swoją drogą śmiesznie krótki jak na standardy Micka Gordona) można zamówić przedpremierowo na Amazonie za 9 $. Oficjalna sprzedaż rusza 2 maja.

W Prey Original Game Soundtrack usłyszymy także pojedyncze utwory Matta Piersalla, Bena Crossbonesa (Organ Trail) i Raphaela Colantonio (reżyser gry).

Historia wydawnicza Prey to droga przez mękę. Pierwsza część, nad którą prace rozpoczęły się jeszcze w 1995 roku, doczekała się premiery dopiero 11 lat później (fun fact: muzykę do gry napisał znany i lubiany Jeremy Soule). Sukces komercyjny zachęcił 3D Realms (wydawca) do prac nad kontynuacją, ogłoszoną w 2006 roku, kilka miesięcy po wydaniu pierwszej części. Ten Prey 2 nigdy jednak nie doczekał premiery — projekt zabiły problemy finansowe i ostatecznie transfer praw do Bethesdy, która zrezygnowała z kontynuacji na rzecz rebootu (kolejny fun fact: wtedy nad ścieżką dźwiękową pracowali Jason Graves i Mark Morgan).

Jeśli nie zdarzy się jakaś kosmiczna katastrofa Prey pojawi się 5 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>