Oto PROGRAMMA! – nowy album Jeramiaha „Module” Rossa

„Brawurowa, poruszająca historia fantasy osadzona w alternatywnej przyszłości, rozpisana na 20 kawałków” – tak podsumowuje swoje najnowsze dzieło nowozelandzki DJ i kompozytor. Na razie możemy przyjąć jego słowa za dobrą monetę; do najbliższej, cyfrowej premiery pozostał niespełna miesiąc (1 sierpnia – dokładny harmonogram znajdziecie tutaj). Tymczasem można już składać zamówienia (minimum 10 dolarów) oraz zapoznać się z pierwszym udostępnionym utworem.

W najbliższej przyszłości artysta obiecuje zwiastuny promujące kolejne utwory, w trochę dalszej koncerty i „różne fajne rzeczy” związane z albumem.

„A kto to ten Module?” spytałby jeden z drugim. Choć jego dorobek na potrzeby gier nie jest zbyt pokaźny, zdecydowanie nadrabia jakością. Shatter Original Soundtrack to coś, z czym powinniście go kojarzyć, nowsze produkcje to przede wszystkim Robot Unicorn Attack 2, gdzie zastąpił singiel Erasure – Always. Obecnie najwięcej czasu poświęca karierze solowej, koncertując i wydając albumy tematyczne. Z tych zdecydowanie warto sprawdzić Imagineering.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>