Obejrzyj naszą prelekcję z FDKiG na YouTube

Tak się złożyło, że Arteteka, która już drugi raz gości Festiwal Dawnych Komputerów i Gier, nagrała wszystkie tegoroczne prelekcje, w tym naszą o muzyce z gier w latach 90. Jeśli więc nie mieliście okazji wpaść i posłuchać na żywo albo chcecie sobie popatrzeć jak się zestresowałem teraz możecie to zrobić bez wychodzenia z domu. Hurra zdobycze XXI wieku!

W ogóle mieliśmy zwariowany weekend. Z jednej strony FDKiG, z drugiej konwent fantastyki Imladris XVI, gdzie razem z ekipą GRART-u prowadziliśmy Board Game Jam, czyli projektowanie planszówek na czas.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za to, że mogliśmy wziąć udział w obu wydarzeniach; trochę się spociliśmy, ale jesteśmy gotowi na powtórkę przy następnej okazji. Dziękujemy też wszystkim, którzy odwiedzili nasze atrakcje — planujemy tego więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>