Partnerzy

Nasze hobbystyczne dziennikarstwo sprawia nam satysfakcję (multi fiki fik, gościnne występy w PSX Extreme, radiu i na toruńskich Audiowizjach) i staramy się wykonywać je rzetelnie i z klasą. Mamy jednak ograniczone możliwości jeśli chodzi o zdobywanie płyt, relacje z wydarzeń i promocję. Wszystkim mediom, instytucjom i kompozytorom  zainteresowanych naszą działalnością dziękujemy za wsparcie. Poniżej galeria najważniejszych partnerów.

 

FTL Translations

FTL Translations zapewnia nam profesjonalne tłumaczenia z polskiego na angielski (i czasem z angielskiego na polski). Nie znamy lepszego tłumacza.

PPE_partnerzy

PPE to oficjalny portal magazynu PSX Extreme, największego polskiego pisma o grach konsolowych. Prawie co tydzień przygotowujemy dla PPE kącik muzyczny o nazwie Muzyka Gracza, w przyszłości mamy nadzieję na rozwinięcie współpracy.

Dynamedion_banner

 

Dynamedion to niemieckie studio muzyczne tworzące w dużej mierze na potrzeby gier, jedno z najważniejszych oraz najbardziej docenionych w branży. Szczerze je podziwiamy i się z tym nie kryjemy. Zapraszamy również do wywiadu z szefem Dynamedionu, Tilmanem Sillescu.

480x200 Sumthing  Else Music Works Logo jakie

 

Sumthing Else Music Works to potentat na wydawniczym rynku muzyki z gier. Współpracują z nimi najwięksi i najpopularniejsi, posiada też swoją własną platformę dystrybucji elektronicznej, Sumthing.com. Z SEMW współpracujemy za pośrednictwem bloga Top Dollar PR.

 BEMOWO_banner1

Bemowo FM to warszawskie lokalne radio, w którym co środę od 18 leci audycja Gramofon. Mamy w niej własny kącik muzyczny i co dwa tygodnie ktoś z załogi tam występuje. 

grm_logo_1

 

GRM to pierwsze polskie internetowe radio od graczy dla graczy. Inicjatywa nabiera rozpędu, a z powodów dość oczywistych (mnóstwo muzyki z gier na anteniem) czujemy satysfakcję, że możemy je wspierać.

 

GNM_banner1

Ekipa Gramy Na Maxa rozprawia o grach na falach lubelskiego Radia Centrum nieprzerwanie od 2006 roku – to najdłużej działająca tego typu audycja w Polsce. Gracze Słuchacze od czasu do czasu powiedzą tam coś o muzyce, a ostatnio w ramach współpracy udało nam się wskrzesić jeden z zarzuconych podcastów grupy – GnM Charts.