Nowy NieR pod opieką Materia Collective

To jedna z tych skromniejszych składanek MC, raptem 13 utworów w konwencji „hybrydowej orkiestry pop” — ułamek oryginalnej, wydanej na trzech płytach ścieżki. Przekładem zajął się Daniel Rozen” Jimenez wspierany wokalem swojej małżonki, Mary Kate „Reven” Jiménez-Wall.

Daniel, nagradzany przez G.A.N.G. (Game Audio Network Guild) kompozytor i aranżer z Kalifornii, debiutował już na łamach Graczy Słuchaczy albumem Keizaal: Journey to Skyrim. Mary Kate, absolwentka prestiżowego Berklee College of Music, to z kolei specjalistka od muzyki chóralnej. Dopiero od niedawna pojawia się na składankach Materia Collective.

NieR: Glory to Mankind trafi do sprzedaży cyfrowej i detalicznej 1 września. Bandcampowa składanka to 10 $, kolekcjonerski kompakt 25 $ plus przesyłka. Szczegóły tutaj.

Oryginalną ścieżkę dźwiękową przygotowała grupa MONACA w składzie Keiichi Okabe, Keigo Hoashi, Kuniyuki Takahashi i Kakeru Ishihama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>