Mocne bandcampowe premiery na lato – Sonic Mayhem, LukHash, Chipzel

Wakacje i upały nie sprzyjają regularnej prasówce, ale kiedyś trzeba znaleźć czas.

Chiptune na start, w dodatku Dobry i Polski (nawet Mateusz „I Set My Pixels On Fire” Czech poleca). LukHash, działający od dekady rodzimy reprezentant gatunku o międzynarodowej renomie, w zeszły weekend opublikował nowy, 7 w karierze album. The Other Side, podobnie jak reszta jego bandcampowej twórczości, do wzięcia za co łaska pod tym adresem.

Sonic Mayhem (inaczej Sascha Dikiciyan, inaczej Ten Koleś od Quake II i Quake III Arena) po dwóch latach trudów i znojów opublikował swój debiutancki album – Doomsday. Bandcamp oferuje najbardziej podstawową wersję (10$), na kolekcjonerów czekają kompakty (w wersjach klasycznej i dla DJ-ów, odpowiednio 12$ i 35$), winyle (20$) i koszulki (też 20$). Wszystko zgrabnie rozpisane tutaj.

 A w ogóle to na płycie pojawili się gościnnie Judith „Malukah” de los Santos i Power Glove. Czad.

Interstellaria Original Soundtrack to już z kolei najnowsza i jak dotąd najobszerniejsza propozycja Niamh „Chipzel” Houston, chiptunowej artystki rodem z Irlandii. Ścieżka do ufundowanego Kickstarterem kosmicznego sandboxa (trochę jak FTL: Faster Than Light, także muzycznie) znajdziecie pod tym adresem w cenie £5. Tam również inne albumy Chipzel, głównie solowe składanki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>