Teraz Materia Collective remiksuje Pokemony

Trevor Gomes ma talent do fortepianu, kto nie wierzy niech posłucha jego zeszłorocznej składanki Chrono Tiggera. Twórczości Mitsudy nie darzy jednak takim sentymentem jak pierwsze Pokemony. To jego nowy projekt i temat kolejnej kickstarterowej składki Materia Collective.

Tutaj jednak rola Gomesa sprowadza się do aranżacji. Razem z dziewiątką innych muzyków (m. in. przewodzącym MC Sebastianen Woffem) przygotowuje transkrypcje na bazie ponad trzydziestu utworów z Pokemon Red i Blue autorstwa Junichiego Masudy. Wykonaniem zajmie się Kyle Landry, światowej klasy solista z zacięciem do muzyki filmowej i z gier, sprawdźcie na YouTube.

Składka Piano Collections: Pokémon Red and Blue zdaje się skazana na sukces — chwilę po rozpoczęciu akcji zebrano połowę wymaganych środków (raptem 3000 dolarów). Wedle obietnic album będzie gotowy już we wrześniu tego roku. Chętni? Wydanie cyfrowe już za 10 $, wyżej czekają m. in. plakat z autografem oraz dostęp do videostreamu z sesji nagraniowej. Wszelkie dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie wydań fizycznych (nie wiadomo od którego progu pieniężnego będą dostępne).

Zwlekać można do 15 lipca, szczegóły tutaj.

Więcej Pokemonów i Materia Collective? Sprawdźcie Pokemon Reorchestrated.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>