Malukah — muzyka zebrana

6 lat po premierze Skyrima i niespodziewanej eksplozji popularności, jaką przyniósł artystce The Dragonborn Comes (15 milionów odsłon i wciąż przybywa), Judith „Malukah” de los Santos zebrała wszystkie swoje dotychczasowe aranżacje Jeremy’ego Soule’a na pierwszej składance. Tak, było tego więcej.

The Dragonborn Comes to siedem remiksów plus jeden utwór własny. Lepsza jakość, nowe miksowanie, The Dragonborn Comes (utwór) w alternatywnej wersji, wszytko za 10 lub więcej dolarów. Można też posłuchać na YT, o tutaj.

Warto wspomnieć, że nie jest to debiutancki album artystki, już w 2006 opublikowała składankę twórczości własnej All of the Above, do przesłuchania i nabycia również na Bandcampie.

Co robi Malukah kiedy nie remiksuje? Pracuje przy The Elder Scrolls Online, koncertuje z VGL albo gościnnie występuje na solowych albumach znanych kompozytorów muzyki z gier.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>