Kompozytor Blizzarda pisze dla Rend, są pierwsze próbki

Rend to złoty środek między World of Warcraft a League of Legends i ARK — tak to przynajmniej wygląda z perspektywy odpowiedzialnego za produkcję Frostkeep Studios. Firma tytułuje się jako niezależne studio, jednak współtworzą ją głównie weterani wcześniej wspomnianych superprodukcji. Na razie mamy zwiastun, można także zapisać się do betatestów.

Za oprawę muzyczną, której namiastkę mogliście usłyszeć powyżej, odpowiada Neal Acree, ten sam, który od ponad 10 lat pracuje przy topowych franczyzach Blizzarda. StarCraft, Diablo, WoW, ostatnio Overwatch — wszędzie go słychać. Jego solowa ścieżka dźwiękowa z MMO Revelation Online, pierwsza w karierze, również zdobyła uznanie (nie każdy trafia do katalogu wydawniczego Varèse Sarabande).

Rend z pewnością nie pojawi się w tym roku, oddzielna ścieżka dźwiękowa prawdopodobnie też. Jeśli jednak coś miałoby się zmień dowiecie się o tym pierwsi.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>