Kai Rosenkranz ma nową ścieżkę dźwiękową

Za czasów pierwszego Gothica człowiek wielu profesji, jednak im dalej w gamedev tym bardziej zawęził swoje kompetencje do komponowania. Najlepiej wypadł na ścieżce do Gothica 3 (symfonia wciąż robi wrażenie), ale jego kilka dni temu wydane The Long Journey Home ma zadatki by zostać naszą nową ulubioną. Oficjalne próbki prosto z YouTube.

Produkcja niemieckiego Daedalic Entertainment, znanego w Polsce przede wszystkim z serii przygodówek Deponia, debiutowała na Steamie pod koniec maja. Założeniami bardzo przypomina FTL — mały, kruchy statek kosmiczny szukający drogi do domu przez nieprzyjazny kosmos. Muzykę można nabyć bezpośrednio z Amazona, ale najtaniej wychodzi na GOG-u, raptem 13 zł.

To pierwsza tak obszerna produkcja kompozytora (2 godziny muzyki) od ponad 8 lat. Co ciekawe wyprzedziła inny projekt, ufundowany Kickstarterem solowy album Journey Home. Kai Rosenkranz odgraża się jednak, że składanka jest na dobrej drodze do ukończenia w niedalekiej przyszłości.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>