Pani Jessica Curry w So Let Us Melt

Najnowsza ścieżka dźwiękowa kompozytorki Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs czy wyróżnionego przez nas Everybody’s Gone To The Rapture niedawno wylądowała na Bandcampie oraz kolekcjonerskich kompaktach i winylach (co właściwie można już uznać za standard).

So Let Us Melt, wirtualna przygodówka sci-fi (czy może bardziej „opowiadanka”) na urządzenia VR, to także ostatnia produkcja byłego studia Jessici Curry, The Chinese Room. Firma przechodzi w tymczasowych stan spoczynku z powodu narastających problemów kadrowych i finansowych.

Wracając do muzyki — ścieżka powstała przy współpracy z AIR studios, a w nagraniach wzięła udział znaczna większość muzyków, w tym chórzystów, znanych z Everybody’s Gone To The Rapture. Jessica Curry zarzeka się, że So Let Us Melt jest całkiem inne od jej poprzednich ścieżek, ale spokojnie, nie ma tutaj kompletnych szaleństw; wciąż królują melodie i „duchowa” atmosfera.

Edycję winylową przygotowało Black Screen Records; na dwóch barwionych krążkach zebrano całą godzinną ścieżkę. Taki rarytas to 30 € plus przesyłka, w zestawie z płytą CD wychodzi 40 €. Sam kompakt można nabyć z kolei za 12 €. Najwygodniejsza opcja to jak zawsze Bandcamp — 8 funtów szterlingów.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>