Jesper Kyd pracuje nad Battle Chasers

Grubo ponad rok temu zachęcaliśmy do śledzenia pierwszej kickstarterowej składki byłych pracowników Vigil Games, przewidując fajną ścieżkę dźwiękową (a przynajmniej mocne nazwisko w departamencie audio). Mieliśmy nosa — Battle Chasers to od niedawna najnowsza produkcja Jespera Kyda. Jest już pierwszy kawałek.

Komentarz Kyda — „Sądzę, że jednym z powodów, dla których rysunki Joe’a [Madureira] i moja muzyka tak dobrze do siebie pasują jest głębia atmosfery, jaką Joe potrafi wprowadzić do swoich prac. Tworzenie bogatej atmosfery to jakość, do której sam również aspiruję. Nastrój i głębia są kluczowymi elementami mojej muzyki i to samo uwielbiam w pracach Joe’a”

Więcej szczegółów o Battle Chasers: Nightwar znajdziecie tutaj. Trochę na temat ostatniego, jeszcze świeżego albumu Jespera Kyda — tutaj.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>