Inon Zur w kickstarterowym Pathfinder: Kingmaker

Spokojnie, już ufundowany, wracajcie na miejsca, Kingmaker radzi sobie świetnie bez waszej pomocy. Na pierwszą adaptację popularnej alternatywy złożoności i rozmachu Dungeons & Dragons fani wyłożyli już ponad pół miliona dolarów. W kickstarterowej rzeczywistości roku 2017 to szalenie dobry wynik.

Co tak rozpala wyobraźnię blisko 11 tys. mikroinwestorów? Być może angaż Chrisa Avellona, a być może gry, nad którymi pracował, a do których aspiruje Kingmaker — na przykład Fallout czasów Interplaya. Odpowiedzialne za produkcję studio Owlcat Games przywołuje także inny niedościgniony wzór, serię Baldur’s Gate, wciąż czekającą na godnego następcę (Pillars of Eternity jak dotąd na prowadzeniu).

Muzykę powierzono Inonowi Zurowi, nie mniejszemu specjaliście od zachodnich RPG-ów niż wspomniany Avellone. Znacie go z Icewind Dale II, Dragon Age: Origins, Fallout 4 i wielu wielu innych produkcji. Tak prezentuje się motyw przewodni Królotwórcy jego autorstwa.

Pełna cyfrowa ścieżka stanowi bonus dla wpłat minimum 75 $. Sporo, więc jeśli nie szalejecie za Zurem lepiej poczekać do premiery gry. Po więcej odsyłamy na stronę składkijeszcze 15 dni do końca.

One thought on “Inon Zur w kickstarterowym Pathfinder: Kingmaker

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>