Gracze Słuchacze mają 3 lata

900x300_banner

700+ wpisów, głównie niusów, ale też recenzji, relacji wywiadów i artykulików. Do tego sporo słów wylanych na łamach PSX Extreme, czynny udział w kilku tematycznych imprezach, w tym czterech edycjach GRART-u, zakończonego ostatnio koncertem muzyki z gier. To chyba nieźle jak na trzy lata leniwego, niedzielnego pisania. Tak, Gracze Słuchacze świętują trzecie urodziny. Dobra okazja by nam pogratulować w komentarzach, nie krępujcie się.

Musimy jednak ponarzekać i wyjaśnić kilka spraw. Gracze Słuchacze zawsze byli fajnym, nawet ambitnym sposobem na spędzanie czasu. To póki co pozostaje bez zmian, już opłaciliśmy serwer na przyszły rok. Gorzej z regularnością, której niestety z różnych powodów, czasem bardziej, a czasem mniej błahych, nie mogę zagwarantować.

Właśnie, nie mogę, bo jak łatwo zauważyć treści autorstwa drugiego Gracza Słuchacza, Krzysztofa, pojawiają się rzadziej niż sporadycznie. W konsekwencji dominują niusy, bo te idą mi całkiem sprawnie i gwarantują pewną ciągłość publikacji. DiD-y? Bandcampowy Kurier? SiC? Generalnie czekają na lepsze czasy. Z tego miejsca zapraszam chętnych do współpracy — pomysłów nie brakuje, tylko rąk do pracy. Pomogę, nie gryzę, Krzysztof również.

Dzięki, że jesteście, gdzieś tam po drugiej stronie kabla, i czasem nawet komentujecie (rzadko, ale zawsze wychodziłem z założenia, że brak komentarzy to przede wszystkim brak wystarczająco angażujących treści; to trochę motywuje). Peace out.

2 komentarzy “Gracze Słuchacze mają 3 lata

  1. Mariusz Borkowski powiedzia(ł/a):

    Wszystkiego najlepszego!

    • Dzięki (y)

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>