Gracze Słuchacze idą na długie wakacje

900x300_banner_the_end

Trochę ponad dwa tygodnie temu stuknęło nam 5 lat działalności. Szaleństwo. Przebiliśmy granicę 1000 wpisów (graniczny wpis wypadł na składankę StarCrafta od Materia Collective), zdążyliśmy też domknąć kilka zaniedbanych projektów (haniebnie spóźniony wywiad z Deriviere, zestawienie najfajniejszych płyt w kolekcjach Graczy Słuchaczy czy Top 5 niedocenionych, a zasłużonych OST-ów).

Teraz z czystym sumieniem możemy wziąć dłuższy urlop. Gracze Słuchacze oficjalnie przechodzą w stan spoczynku, przynajmniej na najbliższy rok. Fajnie się bawiłem przez ostanie 5 lat i cieszę się ze wszystkich małych i dużych sukcesów, jakie odnieśliśmy. Nie zmienia to jednak faktu, że dotychczasowa formuła po prostu nie działa. Stan obecny, czyli sporadyczne niusy i recenzje, możemy utrzymywać ile nam się podoba, ale to (czasochłonna) stagnacja. Dlatego dajemy sobie rok wolnego, być może w tym czasie przyjdzie nam do głowy jakaś ciekawsza, sprytniejsza forma dla Graczy Słuchaczy, której będziemy chcieli poświęcać swój wolny czas.

Dziękuję Krzysztofowi, dziękuję Marcinowi, dziękuję Pawłowi — było fajnie. Dziękuję wszystkim naszym cichym czytelnikom, tym nowym i starym, bo Gracze Słuchacze to nie tylko ja, ale też wy. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Arek Haratym

One thought on “Gracze Słuchacze idą na długie wakacje

  1. Cześć . Szkoda, wielka szkoda. Nie rozmyjcie się tylko w otchłani internetów na więcej niż na za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>