Gracze Słuchacze w GnM Charts (vol. 51: Reaktywacja)

Nie afiszowaliśmy się z tym jakoś przesadnie, ale od pewnego czasu gościnnie występujemy (tj. Krzysztof występuje, ja mam trochę daleko) w audycji Gramy na Maxa. Zachęcamy do słuchania w każdą środę o 19:00 w Radiu Centrum. Teraz razem Kubą z załogi GnM postanowiliśmy wskrzesić przerwany jakiś czas temu program – GnM ChartsOto nasz pierwszy wspólny podcast (a chronologicznie to 51).

graczeXgramy

Czym jest Charts? To już dość stara (czytaj: posiadająca renomę i długą tradycję) inicjatywa Gramy na Maxa, gdzie możecie posłuchać listy 13 przebojów muzyki z gier. Prowadzący komentują, ale to słuchacze mają władzę, bo słuchacze głosują w ankiecie – każdy może oddać 3 głosy, rozdysponować je w jakikolwiek sposób i nieźle namieszać w całym notowaniu. Poza tym z notowania na notowanie pojawiają się zawsze 3 nowe propozycje, które zastępują te ciągnące się w ogonie. 

Czekamy na wasze sugestie co do utworów (możecie je wklejać tu, na facebooku pod newsami o chartsie, wysyłać nam na pw – tak samo na stronach Gramy na Maxa). Dopiero się rozkręcamy, więc wybaczcie nam drobne potknięcia (*ten stres gdy nagle mikrofon*). Z czasem w podkaście może pojawiają się nowe atrakcje: fragmenty wywiadów czy konkursy oraz gościnne osoby. 

Nie przedłużając, raz jeszcze: oto podcast. 

A tutaj ankieta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>