Gracze Słuchacze w GnM Charts #52

Drugi odcinek nowego GnM Charts gotowy. Bierzcie i słuchajcie tego wszyscy. Chłopaki wciąż łamią sobie języki na zagranicznych słowach, ale powoli wchodzą w zawodową rutynę. Dzięki za nowe propozycje.

graczeXgramy

Dla przypomnienia – prowadzący komentują, ale to słuchacze mają władzę, bo słuchacze głosują w ankiecie – każdy może oddać 3 głosy, rozdysponować je w jakikolwiek sposób i nieźle namieszać w całym notowaniu. Poza tym z notowania na notowanie pojawiają się zawsze 3 nowe propozycje, które zastępują te ciągnące się w ogonie. 

Czekamy na wasze sugestie co do utworów (możecie je wklejać tu, na facebooku pod newsami o chartsie, wysyłać nam na PW – tak samo na stronach Gramy na Maxa). Nowe rzeczy, które wskoczyły na listę to Assassin’s Creed Unity – Everybody Wants to Rule the World (Lorde), Bravely Default – Ibitsu Naru Shinen Sono na ha Mao (Revo) i FINAL FANTASY TYPE-0 – The Beginning of the End (Takeharu Ishimoto).

To jeszcze raz: podcast i ankieta

3 thoughts on “Gracze Słuchacze w GnM Charts #52

  1. Jest jakieś ograniczenie wiekowe dla gier? 😛 Jak nie to proponuję Leap The Precipice z Eternal Sonaty (Motoi Sakuraba).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>