Gracze Słuchacze cyklicznie w Bemowo FM

I to już od pewnego czasu, ale chwalimy się tym dopiero teraz – musieliśmy dotrzeć się w nowej sytuacji (za wyjątkiem Arka, on już umiał).

Dzięki Grzegorzowi Helakowi, prowadzącemu audycję Gramofon, co dwa tygodnie1 możecie usłyszeć jak dokonujemy chirurgicznie precyzyjnego wyboru dwóch kawałków oraz rozmawiamy sobie o nich na antenie razem z zespołem Gramofonu

Audycji możecie posłuchać w środy od 18 do 20, a kącik Graczy Słuchaczy najczęściej między 18:40 – 19:20. W nieodległej, powakacyjnej przyszłości planujemy czasem rzucić tam jakimś konkursem, bo tekstowe się nam już znudziły.

BEMOWO_banner1

Najbliższa audycja najpewniej 30 lipca i na razie oddaliśmy batutę Katarzynie, więc to jej aksamitny, nonszalancki głos będziecie mogli póki co usłyszeć. Zawsze przed Gramofonem będziemy o nim przypominać na facebooku. Bemowo FM możecie słuchać m.in. za pomocą dedykowanego playera, foobara, winampa czy iTunes.

[1] Na ogół, czasem z powodów organizacyjnych termin się obsuwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>