Gościnne występy na PPE: Maj – Czerwiec

PPE_postDzięki uprzejmości Rogera, redaktora naczelnego Portalu PSX Extreme,  możemy raczyć graczy kącikiem, w którym prezentujemy i komentujemy wybrane przez nas kawałki muzyki z gier.  Staramy się, aby Muzyka Gracza na PPE cieszyła oczy i uszy co tydzień, jednak z różnych powodów nie zawsze się to udaje. Idea kącika ewoluowała i nadal to robi. Zaczynaliśmy od miesięcy tematycznych (np. wojna), teraz jesteśmy na bieżąco z tym, co zapodaje nam branża. Wszelkie pomysły mile widziane, można je słać na nasz kontaktowy mail.

Ciekawych zapraszamy do poczytania tego, co naprodukowaliśmy od maja, czyli czterech odsłon MG i – uwaga, poważna rzecz – relacji z koncertu Final Symphony, który odbył się 11 maja w Wuppertalu. Arek tam był, pił, zmarzł, zmókł i nocował na Wuppertal Hauptbahnhof (czy jak to się tam zwie) i najpewniej jest to jedyna polska relacja z tego koncertu w Niemczech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>