Fortepianowe katastrofy — nowy Disasterpeace na Bandcampie

Masz talent do muzyki? Pisz covery i wrzucaj je do Sieci, być może usłyszy cię autor oryginałów i wspólnie nagracie składankę jego najpopularniejszych prac.

Oto Disasters for Piano, wybrane utwory z przepastnego dorobku Richa Vreelanda (tutaj m. in. FEZ, Famaze, It Follows) w aranżacjach Davida Peacocka i wykonaniu Augustine’a Mayuga Gonzalesa. Znacie ich, a jeśli nie to powinniście poznać — duet odpowiada także za Undertale Piano Collections z początku tego roku. Podobnie wysoki poziom.

W przypadku składanek fortepianowych mastering ograniczany jest do niezbędnego minimum, jednak na potrzeby Disasters for Piano Vreeland zażyczył sobie eksperymentów. Nic ekstremalnego, takie smaczki słyszalne dla wprawnego ucha i posiadaczy dobrego sprzętu audio.

 Album kosztuje 13 $ w wersji cyfrowej, innych nośników jak dotąd nie przewidziano. Można tez nabyć partyturę za 30 $ plus przesyłka.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>