Final Symphony i Symphonic Fantasies Tokyo ekskluzywnie wydane

Dwie popularne produkcje Thomasa Boeckera i Merregnon Studios już za chwilę (grudzień tego roku) pojawią się w nowych wydaniach nakładem brytyjskiego Laced Records, znanych graczom słuchaczom dzięki winylowym kolekcjom Hotline Miami, No Man’s Sky oraz niedawno Shadow Warrior 2.

SFT-FS_Bundle_Vinyl_37a562bc-5dc0-4720-aad1-8bdd890ec134_2048x2048 SFT-FS_Bundle_CD_2048x2048

Laced proponuje zestawy kompaktowe (2 płyty) oraz popularne winyle (3 płyty) w nowej, pstrokatej szacie graficznej autorstwa Johhny’ego Di-Doi. Może nie tak schludne jak poprzednie, ale już za późno na narzekanie — pierwsze wydania fizyczne, szczególnie niemiecki Symphonic Fantasies (trochę inne brzmienie od tokijskiej orkiestry), dawno wyszły z oficjalnego obiegu.

Final Symphony i Symphonic Fantasies Tokyo nabyte oddzielnie to wydatek odpowiednio 14 lub 44 €, w zależności od preferowanego nośnika. W zestawach po dwie kolekcje kosztują 24 i 78 €. Pamiętajcie o przesyłce. Dodatkowe szczegóły na stronie wydawcy.

Wciąż natomiast nic nie słychać o premierze Final Symphony II. W przypadku pierwszej części wydanie cyfrowe pojawiło się dokładnie rok po premierze koncertu. Być może cała akcja wydawnicza Laced Records to wstęp, zapowiedź wyczekiwanej składanki?

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>