Final Fantasy XIV symfonicznie

Już w ten weekend, podczas tegorocznej odsłony Tokyo Game Show, orkiestra symfoniczna zagra kilka wybranych utworów z przepastnego, kilkunastogodzinnego repertuaru Final Fantasy XIV (Realm Reborn, Before The Fall, Heavensward, The Far Edge of Fate). Nie zdążycie z biletami, ale jest jeszcze specjalna składanka promująca całe wydarzenie, od dzisiaj dostępna w sklepie Square Enix.

Selekcję opracowano na podstawie utworów Masayoshiego Sokena, jednego z główny kompozytorów, związanego z Final Fantasy XIV od niesławnych początków po spektakularny powrót. W Square Enix pracuje już kilkanaście lat, wg zestawienia VGMdb debiutował jako kompozytor w Front Mission 5.

FINAL FANTASY XIV Orchestral Arrangement Album za pośrednictwem Square Enix Online Store kosztuje 27 $ plus przesyłka. Cyfrowa wersja do nabycia na japońskim Amazonie.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>