(Polski) Hymn wojowników League of Legends

Warriors – utwór przygotowany przez Imagine Dragons był oficjalną piosenką niedawno zakończonych mistrzostw świata w League of Legends.

-Chcieliśmy wystartować z przytupem, więc zleciliśmy przygotowanie swego rodzaju okrzyku bitewnego – mówią ludzie z Riot Games, firmy odpowiedzialnej za grę.

Wybór padł na dość młodą grupę Imagine Dragons, która ma na koncie dopiero jeden album. Zgodzili się przerwać prace nad drugim krążkiem i zrobić na boku piosenkę dla Riot Games. Członkowie zespołu twierdzą, że LoL to ich ulubiona gra (większość ma wbity maksymalny 30 poziom postaci).

Finalny produkt został przedstawiony światu w postaci klipu, a sam kawałek można pobrać sobie za darmo.

 

Imagine Dragons najbardziej znani są z kawałka Radioactive. Pojawił się on np. w zeszłorocznej koszykówce od 2K, gdzie ścieżkę dźwiękową wybierał sam James LeBron (najlepszy zawodnik NBA sezonu 2013 i twarz na okładce NBA 2K14).

Warriors oczywiście zostało zagrane na żywo podczas ceremonii otwarcia mistrzostw, a na zakończenie imprezy Imagine Dragons dali mini koncert.

 

Ostatecznie milion dolarów zgarnęła drużyna Samsung White. Polska nie weszła do światowych finałów, chociaż miała na to dwie szanse w regionalnych kwalifikacjach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>