Dobre i Darmowe – aktualizacja #4

Muzyczny Prawy Prosty! Kolekcję dobrych i darmowych ścieżek dźwiękowych zasilą dzisiaj same klasyki, z Arcanum i Jets’n’Guns na czele. Pewnie i tak je znacie, ale bez nich nie ma mowy o solidnym zestawieniu.

600x400_DiD4

Następna aktualizacja może potrwać trochę dłużej – moje zapasy są na wyczerpaniu i wypadałoby zanurkować w odmętach sieci w poszukiwaniu czegoś nowego (a niusy i recenzje same się nie zrobią).

Pełna lista niezmiennie w menusie na szczycie strony oraz pod tym adresem.

6 thoughts on “Dobre i Darmowe – aktualizacja #4

  1. przydałyby się linki do poprzednich aktualizacji w tym artykule 😉

    • Już dodane. Wszystkie aktualizacje są w zakładce na górze. Swoja drogą fantastyczny awatar ci się wylosował ;]

  2. Tym razem porcja materiału pierwszej próby w całkowitym zakresie. Zastanawiałem się kiedy w końcu wrzucisz JnG, jak na wieloletniego fana przystało… No i się doczekałem.

  3. Co będę od razu wszystkie karty rzucał na stół. Dawkować trzeba spokojnie, materiału ma mi jeszcze starczyć na jakiś czas zanim ostro zacznę szukać nowych rzeczy.

  4. Ano tym razem rzuciłeś karetę: JnG, Arcanum, BGnE i Bioshock.

  5. Potrzebowaliśmy mocnej karty do pewnej akcji, której skutki możesz podziwiać na liczniku odwiedziń Dobrych i Darmowych ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>