DeFormers Austina Wintory’ego za chwilę na Bandcampie

Ready at Dawn, znani ze śmiertelnie poważnych The Order: 1886 i kilku odsłon God of War, jakiś czas temu podjęli współpracę z Austinem Wintorym, kompozytorem wyróżnianym za śmiertelnie poważne Journey, The Banner Saga czy ABZÛ, a jej efektem jest DeFormers, śmiesznie niepoważna zręcznościówka o dmuchanych zwierzętach, którym wciąż brakuje miejsca. 

Angaż Wintory’ego był już szeroko komentowany przy okazji premiery pierwszych materiałów z sesji nagraniowej (powyżej). I choć nie jest to pierwsza tak mocno odbiegająca powagą od najpopularniejszych dzieł kompozytora produkcja (patrz: Monaco: What’s Yours is Mine, Soul Fjord, Beatbuddy) DeFormers słyszalnie dysponowało największym budżetem.

Jak można przeczytać w notce odautorskiej, a co nie jest pewnie tajemnicą dla fanów kompozytora, ścieżki Wintory’ego najczęściej budowane są wokół pracy solistów. „Pierwszymi skrzypcami” DeFormers jest supergwiazda akordeonu, Ksenija Sidorova. Dalej mamy gitarzystę Scotta Tennanta, skrzypaczkę Sandy Cameron i orkiestrę składającą się z londyńskich i macedońskich muzyką — wszystko by osiągnąć „żartobliwą, ale też doniosłą” ścieżkę.

DeFormers w cenie 6 lub więcej dolarów znajdziecie pod tym adresem.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>