Cuphead OST na Bandcampie i winylach

Chodzą słuchy, że Cuphead to gra upierdliwie trudna.

Natomiast nie ma wątpliwości co do oprawy audiowizualnej, tutaj debiutancka produkcja Studia Moldenhauer jest uniwersalnie wychwalana.

Ścieżkę dźwiękową, idące ramię w ramię z konwencją predisneyowskich kreskówek jazz i ragtime, napisał Kristofer Maddigan, klasycznie kształcony perkusista i kompozytor z Toronto. W nagraniach pomagali mu koledzy i koleżanki z orkiestr i zespołów jazzowych, z którymi na co dzień współpracuje, blisko 40 osób.

Cuphead to jego pierwsza gra, ale chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu — ścieżka zdążyła już wspiąć się na 9 miejsce listy Billboard Jazz, okupuje też czołówkę obecnie najlepiej sprzedających się albumów na Bandcampie.

news_CupheadVinyl

Winylowy zestaw przygotowali specjaliści z Iam8bit. 4 płyty, bajerancka, pozłacana obwoluta w kształcie księgi; no po prostu sen melomana zbieracza gotowego wydać 100$ plus przesyłka. Tych zresztą nie brakuje — pierwszy nakład wyprzedano, drugi startuje na początku 2018. Wszelkie dodatkowe szczegóły pod tym adresem. Cyfrową edycję można nabyć już od 10 $.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>