Call of Duty: Infinite Warfare ma kompozytora

To Sarah Schachner, która utwory nie tylko tworzy, ale także sama je gra (kilka aranżacji na kanale youtube’owym, gitara i skrzypki dla Far Cry 3). Oprócz wielu rzeczy mniejszego kalibru – głównie w cieniu Briana Tylera – ma na koncie rzecz poważną, bo skomponowanie płyty Assassin’s Creed: Unity OST Vol. 2.

Schachner postara się o połączenie elektroniki z orkiestrą, chociaż wyraźnie zaznacza, że chodzi o orkiestrację w stylu kameralnym, dalekim od typowej dla serii pompatyczności. Do tego zapowiada muzyczne eksperymenty, oraz że „aspekt emocjonalny” tej odsłony uczyni ścieżkę inną od poprzedniczek.

Biorąc pod uwagę, że to n-ta odsłona „nowoczesnych” Call of Duty, należy te zapowiedzi traktować z rezerwą, ale i tak trzymamy kciuki. Ścieżka zadebiutuje 4 listopada, na razie brak informacji o jej innym wydaniu niż w zestawie z edycją kolekcjonerską.

Jest też całkiem spoko wywiad z kompozytorką na Game Informer, o tutaj.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>