Benny Oschmann gra dla krasnoludów

The Dwarves, efekt współpracy niemieckiego KING Art Games i 5925 kickstarterowiczów, z początkiem tego miesiąca debiutował na Steamie. Taktyczne walki! Fabuła! Krasnoludy w roli głównej! Już od 36 €.

Muzykę napisał Benny Oschmann, naczelny kompozytor studia, dotąd kojarzone głównie dzięki The Book of Unwritten Tales, również od KING Art Games i również wspomaganej Kickstarterem (mamy o tym niusa). Fanowska gotówka pozwoliła na pełny voice acting (niemiecki i angielski), sesję nagraniową z Budapest Art Choir & Orchestra, a nawet sigiel promocyjny Blind Guardian.

Oddzielna ścieżka była bonusem inwestorskim i sądząc po opisach nie jest dodawana do wersji ze Steama czy GOG-a, przynajmniej na razie.

Warto wspomnieć, że kolejną ogłoszoną produkcją KING Art Games jest inspirowany obrazami Jakuba Różaleskiego Iron Harvest. Tutaj wstępne informacje.

Zostaw komentarz

Adres e-mail nie będzie wyświetlany Pola wymagane oznaczone są *

Możesz korzystać z następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>