Aliens: Colonial Marines OST do słuchania na Soundcloudzie

W końcu! Kevin Riepl, autor ścieżki dźwiękowej, od kilku miesięcy zabiegał u wydawcy gry (SEGA) o możliwość publikacji swojej muzyki, jednak z powodu nieprzychylnych recezji nie otrzymywał zgody. Sytuacja zmieniła się dzisiaj, o czym prawdopodonie zadecydował fakt, że mimo 46 punktów na Metacritic „egranizacja” Aliena sprzedaje się zaskakująco dobrze. Całą ścieżkę możecie przesłuchać poniżej, a jeśli zdążycie to będziecie mogli ją pobrać całkiem za darmo.

Kim jest Kevin Riepl? Przede wszystkim kompozytorem w horrorach i thrillerach klasy średniej (The Aggression Scale, Dead Shadows), jeśli już jednak trafia do gier to przeważnie z górnej półki. Jego muzyka towarzyszyła m.in. pierwszemu Gears of War, Crackdown 2, a w zeszłym roku Resistance: Burning Skies. Aliens: Colonial Marines OST został w tym roku nominowany do nagrody Hollywood Music in Media Awards w kategorii Score – Video Game.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>